گزارش کار در مهد کودک

این گزارش در 40 صفحه و با فرمت word تهیه شده است قسمتی از متن :    مهد کودکي که من در آنجا مشغول به کارآموزي بودم با مساحت تقريبا 230 متر و حياط 40 و سالن بازي 30، کلاسها آمادگي 1 15 و آمادگي 2، 15، و کلاس 3-4ساله 15 و دفتر مدير 15 وسالن تلويزيون 30 مي باشد که در گروه 3-4 ساله داراي 20 کودک که براي اين کلاس بسيار زياد مي باشد. اين گروه سني طوري هستند که هر کدام در حال جنب و جوش و تحرک مي باشد و فضا بسيار کوچک است و از وسايل کمک آموزشي و کتاب کمکي علاوه بر کتابهاي آموزشي خودشان استفاده نمي شد- کاردستي بسيار محدود مي باشد- وسايل بازي براي کودکان هم نداشتند در گروه 4-5 ساله آمادگي 1 داراي 19 کودک که کلاس بسيار کوچک طوري که ** هم جاي براي رفت و آمد بين بچه ها نداشت. مدير امکانات آموزشي بريا مربيان قرار نمي داد مثل وسايل کمک آموزشي- کتاب کار مربي- و حتي آن ها کتاب به اين مهمي يعني زبان آموزي در اختيار کودکان قرار ندادند که خزانه لغات کودکان کمي وسيعتر شود. هيچگونه وسايلي براي خلاقيت و شکوفايي کودکان مثل پازل، جورچين، و. وجود نداشت تا کمي کودکان را به فکر وادارند. در گروه 6سال آمدگي 2 با 13 کودک که به نظر من همه آن ها جاي خيلي کمي داشتند و مثل دو گروه قبلي هيچگونه امکانات کمک آموزشي نداشتند وسيله بازي به غير از لگو و خمير هيچ چيز ديگري نداشتند.

دانلود - 3000 تومان

کتابخانه مجازی جهان نوین کودکان ,آموزشي ,گروه ,کودک ,بسيار ,کتاب ,بسيار کوچک ,کلاس بسيار منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

آخرین اخبار استخدامی و نیازمندی ها در ایران سایت جامع دانلود میهن دانلود معرفی بهترین سات فروش کتونی و پوشاک کفش خوشمزه ترین مزه ها قیمت طلامظنه بازار طلا دلهای بیقراران